Наталия Королевская

Наталия Королевская

Під час першого Національного з’їзду жінок відбулось нагородження орденом «За сміливість»

Під час першого Національного з’їзду жінок відбулось нагородження орденом «За сміливість»

Національна платформа «Жінки за Мир» об’єднує найдостойніших, перспективних і надійних жінок, які в цей важкий для країни час стали миротворцями. Вони присвячують себе громадській, благодійній роботі, допомагають тим людям, що найбільше потребують допомоги та підтримки.

DSC_5061

На першому Національному з’їзді жінок відзначили тих, хто постійно буває з гуманітарними місіями у «сірій» зоні Донбасу, або постійно знаходиться там і допомагає людям. Ці жінки були нагороджені орденом організації «Жінки за Мир» «За сміливість».

 

Лілія Рудіч, місто Слов’янськ

З перших днів бойових дій в Слов’янську допомагала своїм землякам. А коли місто звільнили, не перестала займатися благодійністю і протягом трьох років, ризикуючи своїм життям, їздила з допомогою до людей по всій сірій зоні, в міста і селища, які знаходяться постійно під обстрілом. Зараз вона координатор гуманітарної місії «Жінки за Мир – дітям України».

рудич

 

Ольга Преображенська, місто Слов’янськ.

Після початку бойових дій вона доклала багато зусиль, щоб допомогти хворим та людям похилого віку. Одна з перших поїхала з гуманітарними місіями в Мар’їнку та Авдіївку.

 Преображенская

Олена Кулагіна, місто Макєєвка

Мати, яка виховує дитину-інваліда. З перших днів бойових дій вона взяла на себе евакуацію дітей-інвалідів, багатодітних сімей, інвалідів та одиноких людей похилого віку на підконтрольну територію. Неодноразово попадала під обстріли, коли возила людям допомогу, ліки, продукти. Сьогодні вона – координатор переселенців, які тимчасово проживають у місті Одеса.

Кулагина

 

Надія Поламарчук, місто Краматорськ

Голова Союзу організацій інвалідів України у Донецькій області. У 2014 році організовувала евакуацію людей із Слов’янська.  

Їй вдавалося домовлятися зі всіма блок-постами, щоб провести в одну сторону продуктову допомогу та ліки, а в іншу вивести людей. На той час всі військові знали її бус з надписом на лобовому склі «Дорога Жизни. Помощь людям Востока».

Поламарчук

 

Юлія Щербак, місто Сватове, Луганської області

Представник Міжнародної організації «Червоний Хрест» у Луганській області. Вона одна із перших після вибуху військових складів організувала видачу гуманітарної допомоги у місті – шифер, скло, целофан, цемент, пісок, продукти харчування та інше.

Щербак

 

Лариса Фіртич, місто Слов’янськ

Все своє життя вона присвятила тим людям, які потребують допомоги. В січні 2014 року лікарі їй поставили страшний діагноз – рак. Незважаючи на хворобу вона займалась підготовкою підвалів будинків, щоб люди могли сховатися від обстрілів. Разом з іншими жінками приносили  одіяла, піддони, закуповували свічки. Ларима Фіртич щоденно вечорами в своїй квартирі, разом з чоловіком, пекла хліб, булочки, а вже вранці, коли були часи тиші, розвозила  по підвалам та по квартирам тих людей, які були приковані до ліжка.

Фиртич

 

Аліна Ігнатенко, місто Авдіївка

Багато років вона присвятила соціальній сфері – Завідуюча сектором опіки та усиновлення служби у справах дітей військово- цивільної адміністрації м.Авдіївка, Донецької області. Багато сімей не мали змоги кудись виїхати і тому залишались на території міста під масовими обстрілами, знаходячись в підвальних приміщеннях без світла, тепла та води. Три роки вона продовжувала працювати на своїй посаді, намагалася щоденно допомогти батькам з дітьми. Організовувала останню евакуацію в Святогірськ батьків з дітьми, окремо дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Організовувала видачу допомоги, яка йшла зі всієї України, у вигляді продуктових наборів, дитячого харчування, наборів для дітей, засобів гігієни, питної води.

Игнатенко

 

Тетяна Куликовська, місто Авдіївка

Директор Авдіївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Одна з небагатьох, яка не покинула місто, не залишила людей на самоті, яка взяла на себе керівництво центру та щоденно проводила  роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікується сім’ями з прийомними дітьми, дітьми – сиротами. 

Куликовская

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *