Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська: Жителі Донецької області підтримують акцію «Боремося разом! Разом переможемо!»

Наталія Королевська: Жителі Донецької області підтримують акцію «Боремося разом! Разом переможемо!»

Під час робочої поїздки до Маріуполя Донецької області народний депутат Наталія Королевська поставила свій підпис в рамках всеукраїнської мирної акції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Боремося разом! Разом переможемо!»

«Люди чекають, коли в Україні нарешті закінчиться війна, повернуться мир і благополуччя, коли влада припинить злочинні спроби переписати історію, скасувати святе свято – День Перемоги 9 травня, зупинить репресії і забезпечить конституційне право говорити і слухати рідною мовою. У Маріуполі відбулося соціальне опитування серед жінок, і велика частина висловилася, що мир в Україні повинен бути встановлений тільки дипломатичним шляхом», – сказала Королевська.

Опозиційний віце-прем’єр-міністр з соціальної політики зазначила, що якщо депутати так званої коаліції не хочуть чути опозицію, то вони не мають права ігнорувати вимоги людей.

«В країні процвітають злидні, люди доведені до відчаю. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає забезпечити українцям гідне життя і роботу, підняти зарплати і пенсії. Верховна Рада повинна прийняти пакет соціальних законопроектів, розроблених нашими депутатами. Мир і розвиток економіки повернуть в Україну стабільність і благополуччя», – заявила Королевська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *