Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська пропонує заборонити забирати житло за борги по комуналці

Борги населення за житлово-комунальні послуги станом на кінець березня склали 25 мільярдів гривень. Для порівняння, в 2015 році сума заборгованості була менше 9 мільярдів гривень.

Нардеп Наталія Королевська пропонує встановити мораторій на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг – в парламенті зареєстрований законопроект № 5250-1.

«Зростання заборгованості – результат соціально-економічної кризи в Україні. Непідйомні тарифи, безробіття, падіння рівня життя призвели до того, що рівень бідності в країні перевищив 60%. Більшість людей сьогодні знаходяться перед вибором – або заплатити за рахунками, або купити їжі, щоб вижити. Потрібно законодавчо заборонити забирати житло і виселяти людей за борги за послуги ЖХГ, інакше сотні тисяч українців ризикують опинитися на вулиці. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує парламенту прийняти законопроект № 5250-1 та на законодавчому рівні до 1 січня 2020 року заборонити відбирати у людей житло, вводити штрафи або нараховувати пеню за борги по ЖКГ послуг. Щоб зупинити зростання заборгованості, держава повинна гарантувати людям гідні зарплати, пенсії і соціальні виплати, щоб була можливість жити, а не виживати», – підкреслила Королевська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *