Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська: Встановивши непідйомні тарифи, уряд зробив українців залежними від субсидій

Наталія Королевська: Встановивши непідйомні тарифи, уряд зробив українців залежними від субсидій

Першочерговими завданнями Кабінету міністрів повинні бути зниження тарифів, а також підвищення зарплат і пенсій, а не розповіді про монетизацію зекономлених субсидій. Про це опозиційний віце-прем’єр-міністр Наталія Королевська написала в своїй сторінці в Facebook.

«Уряд встановив непідйомні тарифи, довів людей до злиднів, спровокував кризу неплатежів, а тепер обіцяє виплатити людям до 700 гривень за зекономлені субсидії. Це не монетизація, а маніпуляція і спроба відвернути людей від реального стану справ в країні», – сказала Наталія Королевська.

За словами нардепа, щоб провести монетизацію пільг і субсидій, потрібно на державному рівні створити простий і прозорий механізм, а не змушувати людей місяцями ходити по кабінетах.

«Це чергове непродумане рішення Кабміну. Немає єдиного реєстру одержувачів субсидій, в управліннях соцзахисту немає необхідної техніки і програмного забезпечення, процедура виплат складна і заплутана. Набагато важливіше сьогодні знизити тарифи і підняти людям зарплати і пенсії, щоб вони не були залежними від держави і субсидій», – підкреслила Королевська.

Раніше Кабмін пообіцяв провести компенсацію за заощаджену субсидію на оплату газу і електроенергії.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *