Наталія Королевська

Наталия Королевская

Підняти пенсії мінімум до 3 тисяч гривень можна вже сьогодні

На новому пленарному тижні Верховна Рада має розглянути законопроекти про підвищення і осучаснення пенсій. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила Опозиційний віце-прем’єр-міністр Наталія Королевська.

Політик також вимагає від Кабміну припинити спекуляції, що збільшення виплат можливе лише після прийняття пенсійної реформи.

«На тлі триваючого зростання цін на продукти харчування збільшення мінімальної пенсії на 65 гривень з 1 травня нагадує знущання. При цьому уряд шантажує і парламент, і людей, що поки не буде пенсійної реформи, не буде підвищення пенсій. Але фейкове реформування і виборче разове підвищення пенсій не вирішать проблему тотальної бідності українських пенсіонерів», – заявила Наталія Королевська.

За її словами, в парламенті зареєстровано законопроекти №5724 (про підвищення мінімальної пенсії до 3 тисяч гривень) і №6274 (про проведення осучаснення (валоризації) пенсій в Україні).

«У цей важкий для країни час парламент не працював цілий місяць. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає, щоб на новому пленарному тижні Верховна Рада розглянула пакет соціальних законопроектів, спрямованих на захист і поліпшення життя людей. Першочерговими повинні стати питання підвищення соціальних стандартів. Адже 90% з 12 мільйонів українських пенсіонерів вже знаходяться за межею бідності. Підняти пенсії мінімум до 3 тисяч і провести осучаснення виплат можна і потрібно вже сьогодні – в бюджеті є на це гроші і всі можливості!» – підкреслила Королевська.

Раніше Опозиційний віце-прем’єр-міністр представила Концепцію справедливої ​​модернізації пенсійної системи України.

Також Королевська звернулася до Конституційного Суду України і внесла в парламент законопроект, щоб відновити права працюючих пенсіонерів на отримання пенсій в повному обсязі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *