Наталія Королевська

Наталия Королевская

Влада руками радикалів продовжує знущатися над ветеранами ВВВ

Влада руками радикалів продовжує знущатися над ветеранами ВВВ

У Слов’янську провладні радикальні угруповання спробували зірвати урочисті заходи на честь Дня Перемоги. На захист ветеранів встали небайдужі жителі міста, народний депутат Наталія Королевська і мер міста Вадим Лях, які прийшли подякувати ветеранам Великої Вітчизняної Війни і праці за їх подвиги. В результаті конфлікту жительці Слов’янська були нанесені легкі тілесні ушкодження.

“На наш захід на честь наступаючого Дня Перемоги увірвалися люди в камуфляжі і балаклавах, почали принижувати ветеранів ВВВ і зривати концерт. Спасибі жителям міста, Наталії Королевській і нашому меру, які захистили і, разом з ветеранами, дали відсіч радикальним молодикам”, – заявив голова Слов’янської Організації ветеранів Васильчук Леонід Федорович.

7
Нагадаємо, це не перша провокація проти ветеранів в Слов’янську, влаштована радикалами. У минулому році в День Перемоги вони облили зеленкою учасників ВВВ.

“Те, що ми бачимо сьогодні, – це спроби переписати нашу історію. З одного боку шанованих ветеранів ВВВ принижує влада, з іншого боку радикали, під заступництвом влади, намагаються принизити заслуги ветеранів ВВВ перед нашою країною. Але наші ветерани, як і в роки Великої Вітчизняної Війни, не злякалися і ми разом з жителями Слов’янська захистили право на проведення святкових заходів на честь Дня Перемоги», – заявила Наталія Королевська, яка брала участь в урочистих заходах на запрошення ветеранів міста Слов’янськ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *