Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська: Кабмін розрахувався з МВФ життями українських пенсіонерів

Наталія Королевська: Кабмін розрахувався з МВФ життями українських пенсіонерів

Прийняття пенсійної реформи, що заслужено отримала оцінку «пенсійної афери», було вимогою Міжнародного валютного фонду, і вся країна стала свідком здійснення бартеру заради 2 млрд чергового траншу – угоди між чинним урядом України і МВФ, в якому українські пенсіонери стали розмінною монетою. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

«Ми намагалися пояснити уряду, що рецепт порятунку Пенсійного фонду – це не шокові заходи, а планомірне відновлення економіки, створення нових робочих місць, гідні заробітні плати і легалізація заробітних плат. Тільки так надходження почнуть йти до Пенсійного фонду, і він зможе повністю себе обслуговувати. Але уряд і коаліція провернули свою угоду – збільшили страховий стаж, переглянули в бік зменшення пенсії і позбавили людей права виходу на законну пенсію. Це не державний і не професійний підхід», – підкреслила Наталія Королевська.

В результаті «пенсійної афери», що відбулася, люди просто не будуть доживати до пенсії, адже щоб піти на неї, необхідно буде мати не менше 35 років страхового стажу і піти раніше 65 років на заслужений відпочинок у людей просто не вийде.

Ця реформа дійсно буде шоком для мільйонів.

«Сьогодні ми вимагаємо звіту Кабміну і його відставки – уряд, що торгує суверенітетом України та інтересами її громадян, працювати в нашій країні не повинен.

Прийнята пенсійна реформа порушує статті Конституції України, і ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже готує звернення до Конституційного Суду. І ми докладемо всіх зусиль, щоб воно було розглянуто якнайшвидше», – заявила Наталія Королевська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *