Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська: Ветерани та люди похилого віку просять парламент не голосувати за урядову пенсійну реформу

Наталія Королевська: Ветерани та люди похилого віку просять парламент не голосувати за урядову пенсійну реформу

Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку у Верховній Раді відбувся круглий стіл, участь в якому взяли лідери ветеранських організацій з усіх областей України. Учасники засідання звернулися до депутатів з проханням не допустити прийняття «шокових» реформ у сфері пенсійного забезпечення та охорони здоров’я, і ​​повернути людям похилого віку рівень життя, який у них був у 2013 році. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, опозиційний віце-прем’єр-міністр з соціальної політики народний депутат Наталія Королевська.

«Пенсійна реформа Кабміну призведе до злиднів мільйони громадян країни. Вони підвищують страховий стаж, забороняють вчителям, лікарям, соціальним працівникам йти на пенсію за вислугою років і змінюють коефіцієнт розрахунку пенсії в сторону зменшення. Йдеться про банальне скорочення пенсіонерів! Кабміну простіше було встановити відразу тривалість життя в Україні і назвати свою реформу коротко: «Допоможи державі – помри молодим!» – заявила Наталія Королевська.

За її словами, сьогодні обов’язок кожної адекватної людини зробити все, щоб люди, які все життя пропрацювали на благо нашої країни, відновили її після Великої Вітчизняної війни, отримали упевненість у завтрашньому дні та могли гідно провести свою старість.

«Ми виступаємо за негайне підвищення пенсій та їхню індексацію, ми вимагаємо проведення справедливої ​​пенсійної реформи. Але сьогодні уряд не здатний запропонувати навіть план стабілізації економічної ситуації в країні, не кажучи вже про концепцію економічного розвитку і відродження країни. Їхні реформи – це умови МВФ і прагнення до тотальної економії за рахунок громадян України, але не за рахунок зарплат та доходів чиновників. Це шлях в нікуди. Країна потребує професійного уряду, і тільки перевибори Верховної Ради сьогодні здатні зупинити подальше зубожіння населення України», – резюмувала Наталія Королевська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *