Наталія Королевська

Наталия Королевская

Наталія Королевська: Я закликаю парламент не голосувати за антинародну пенсійну реформу

В ході обговорення проекту пенсійної реформи і поданих до неї поправок, депутати провладної коаліції не підтримали жодної поправки, запропонованої ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Пенсійна реформа» не є реформою. Це всього лише механізм виконання умов, поставлених МВФ перед урядом України для отримання чергового кредиту. Інтереси народу України тут не враховуються», – заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

Раніше проект «пенсійної реформи» Кабміну неодноразово піддавався гострій критиці з боку фахівців і експертів. Норми законопроекту фактично спрямовані на погіршення життя не тільки існуючих пенсіонерів, а й несуть загрозу тим громадянам України, які тільки мають вийти на пенсію.

«Я закликаю народних депутатів, присутніх в цьому залі, ще раз задуматися про наслідки прийняття такої «пенсійної реформи». Проголосувавши «за» ви прирікаєте на злидні і бідність мільйони громадян України. У разі прийняття такої «реформи» ви поставите країну на межу соціального вибуху і позбавите гідного майбутнього цілі покоління українців. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосуватиме за цю «пенсійну аферу», – заявила Наталія Королевська.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *